Fotowoltaika Pomorskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych Gdańsk​

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w Gdańsku i okolicach. Kontaktując się z nami kupisz instalację w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się kompleksową obsługą: od wykonania audytu poprzez pomoc w uzyskaniu dofinansowania / kredytu po montaż instalacji. Dzięki nam w łatwy sposób staniesz się właścicielem mikroinstalacji fotowoltaicznej i zyskasz niezależność energetyczną!

Fotowoltaika Pomorskie — solidnie wykonane usługi

Elektro Łukasz Kałka to firma, która działa na rynku instalacji fotowoltaicznych już od wielu lat. Swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku i od tego czasu stale się rozwija. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego województwa pomorskiego, oferując kompleksowe wsparcie w dziedzinie, jaką jest fotowoltaika. Gdańsk to Twoje miasto? Niezależnie od tego, w jakim rejonie województwa mieszkasz, firma Elektro Łukasz Kałka to dobry wybór. Wysokiej jakości komponenty i wyspecjalizowana grupa pracowników to tylko kilka z wielu zalet tego przedsiębiorstwa.

Fotowoltaika Gdynia

Dlaczego fotowolatika stale się rozwija i zyskuje na popularności w takich miastach jak chociażby Gdańsk, Gdynia czy Sopot? Powodów jest wiele. Przede wszystkim panele fotowoltaiczne pozwalają ograniczyć wysokość rachunków i to w dużym zakresie. W większości przypadków koszt wykonania całej instalacji zwraca się w 5 lat albo nieco dłużej. Dodatkową zaletą są dofinansowania, z których mogą skorzystać m.in. mieszkańcy województwa pomorskiego.

Fotowoltaika Sopot — czas ekologicznych rozwiązań

Energia z natury dostarczana przez panele fotowoltaiczne to rozsądny wybór nie tylko ze względów finansowych, ale też ochrony środowiska. Produkcja energii ze światła nie wiąże się z emisją szkodliwego dwutlenku węgla do atmosfery, tak jak ma to miejsce w przypadku innych rozwiązań. Poznaj korzyści, jakie niesie za sobą fotowoltaika. Trójmiasto to jeden z obszarów, w których świadczymy swoje usługi.

Szybki montaż w Gdańsku

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego co pozwala nam na szybką realizację powierzonych projektów od audytu do montażu.

  • Wykonujemy instalacje od 2001 r.
  • Posiadamy własne ekipy montażowe.
  • Nasza oferta jest kompleksowa.
  • Używamy najwyższej jakości komponentów.
  • Działamy na terenie całego pomorza.
fotowoltaika-onas

Właściciel Firmy Łukasz Kałka czynnie uczestniczy przy realizacji zleceń, wspierając swój zespół w codziennej pracy.

Zalety fotowoltaiki

Fotowoltaika to nie tylko produkcją czystego prądu z darmowej energii słonecznej dla Twojego domu. 

Szybki czas realizacji

Posiadamy własny dział projektowy, ekipy montażowe i serwisowe na pomorzu. Jako lokalna firma zapewnimy ci szybszy czas realizacji Twojej inwestycji.

Inwestycja na lata

Panele fotowoltaiczne w zależności od firmy mogą mieć aż 25 lat gwarancji co daje Ci gwarancję wieloletniego użytkowania.

Serwis i opieka

Dbamy o naszych klientów z Gdańska i okolic, dlatego po wykonaniu montażu nie zostaniesz sam - zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Dofinansowania

Obecnie możesz skorzystać z jednego z wielu programów rządowych, które dofinansowują montaż instalacji dzięki czemu wydasz mniej.

Niższe rachunki za prąd

Dzięki instalacji produkujesz prąd na własne potrzeby dzięki czemu uniezależniasz się od dostaw pądu z zakładu energetycznego.

Dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznej w Gdańsku

Istnieje wiele programów obniżających koszt inwestycji. Nasi specjaliści pomogą w wszelkich formalnościach związanych z finansowaniem. Jeśli nie wiesz jak ubiegać się o dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznej w województwie pomorskim - zgłoś się do Nas!

Możesz uzyskać dofinansowanie na zakup i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych – o zainstalowanej mocy elektrycznej od 2 kW do 10 kW, służących na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych.

Czyste Powietrze to program priorytetowy, którego celem jest poprawa wydajności energetycznej oraz obniżenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wytwarzanych przez domy jednorodzinne. 

Program skierowany do rolników dający możliwość zdobycia dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w wysokości wynoszącej nawet do 40% kosztów kwalifikowanych. Celem programu jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych w sektorze rolniczym.

Ulga ta daje możliwość odliczenia od dochodu wydatków poniesionych na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na bardziej ekologiczne w domach jednorodzinnych. Może to być np. montaż nowej pompy ciepła czy kotła, ale również montaż instalacji fotowoltaicznej.

W wielu gminach i powiatach z województwa pomorskiego można starać się o dofinansowanie na pompy ciepła i fotowoltaikę.

Posiadamy ofertę kredytową na zakup i montaż pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Kredyt bez prowizji, oprocentowanie 3,6% w skali roku (przy kredytach do 60 miesięcy), kwota do 80 tys zł.

Dowiedz się jakie są dotacje w Gdańsku i okolicach

Nie wiesz jaką dotację możesz otrzymać?
Nie masz ochoty na latanie po urzędach, by dowiedzieć się o wszystkich formalnościach?
Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku.
Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.
Uzyskaj pomoc W otrzymaniu dofinansowania

Co mówią o Nas klienci

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. To dzięki niej możemy stać się jeszcze lepsi!

Firma Fotowoltaiczna Gdańsk

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.​

Szybki Czas Realizacji, Serwis i Opieka.

Zostaw swój kontakt