Województwo pomorskie

Fotowoltaika
Twój własny prąd

Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i zacznij produkować swój prąd. Skorzystaj z dofinansowań OZE obniżających koszty inwestycji i zacznij oszczędzać już teraz.

Fotowoltaika projekt Pomorskie, fotowoltaika projekt Gdańsk, fotowoltaika projekt Gdynia

Zajmujemy się nie tylko montażem paneli fotowoltaicznych na budynkach. W zakresie naszych usług jest także projektowanie instalacji. Warto pamiętać, że to złożony proces wymagający zadbania o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom, którzy dokładnie wiedzą, czego wymaga fotowoltaika i dobry projekt. Trójmiasto i okolice to główny obszar naszego działania, ale do skorzystania z naszych usług zachęcamy osoby z całego województwa pomorskiego.

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych — dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Mamy niezbędne certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności i przez cały czas zwiększamy swoje kompetencje. Dział projektowy tworzą specjaliści, którzy opracowują schematy instalacji w taki sposób, aby były one w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Warto być świadomym, że nawet niewielkie błędy mogą spowodować, że fotowoltaika nie będzie działać prawidłowo i nie zapewni odpowiednio wydajnej pracy. Tym samym już od samego początku nie będzie opłacalna. Jako fachowcy zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji, jaką jest fotowoltaika. Projekt (Gdynia i całe województwo pomorskie) tworzymy zawsze po uzyskaniu najważniejszych informacji dotyczących instalacji, m.in. rodzaju i wielkości dachu, średniego zużycia prądu w budynku i orientacji względem słońca.

Fotowoltaika projekt — Sopot, Trójmiasto i wiele innych miejscowości

Projekt instalacji fotowoltaicznej odgrywa kluczową rolę nie tylko podczas samego montażu. Jest niezbędny również w procesie ubiegania się o dofinansowanie. Wszystko trzeba dokładnie opracować, aby znaleźć odpowiednie miejsce na zamocowanie paneli fotowoltaicznych, dobrać właściwe komponenty i przede wszystkim pokryć zapotrzebowanie firmy czy gospodarstwa domowego na energię elektryczną. Nasz dział projektowy nie tylko tworzy plany instalacji, ale również optymalizuje je pod kątem wydajności i estetyki. Potrzeby klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Wiemy, czym powinny wyróżniać się dobrze wykonana fotowoltaika i sam projekt. Gdańsk i całe województwo pomorskie to region, w którym prowadzimy działalność.

Montaż Instalacji Fotowoltaicznej

Montujemy i serwisujemy instalacje PV na terenie całego województwa pomorskiego. Zapewniamy szybką realizację projektów od audytu przez montaż po zgłoszenie do zakładu energetycznego.

  • Wykonujemy instalacje od 2001 r.
  • Zajmujemy się formalnościami.
  • Zapewniamy montaż paneli fotowoltaicznych
  • Korzystamy ze sprawdzonych dostawców paneli i innych podzespołów instalacji.
  • Pomagamy w uzyskaniu dotacji.
  • Zapewniamy ciągły dostęp do serwisu.
łukasz kałka montaż fotowoltaiki

Właściciel Firmy Łukasz Kałka czynnie uczestniczy przy realizacji zleceń, wspierając swój zespół w codziennej pracy.

Postaw na firmę z doświadczeniem

Wybór należy zawsze do Ciebie! My pomożemy Ci w doborze rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb. Bez mydlenia oczu mówimy jak jest - dzięki naszym specjalistom poznasz plusy i minusy każdego rozwiązania jakim się interesujesz.

0
Zamontowanych paneli
0
Wyprodukowanych KWh
0 +
Realizacji
0
W lokalizacjacjach

Stop Smog

Fotowoltaika z dofinansowaniem

Nie wiesz jaką dotację możesz otrzymać?  Nasi specjaliści powiedzą Ci jaki program jest dla Ciebie i zajmą się wszystkimi formalnościami.

Dofinansowania regionalne

Istnieje szereg lokalnych programów dzięki którym możesz znacząco obniżyć koszty inwestycji.

Ulga termomodernizacyjna

Skorzystaj z ulgi - kwota odliczenia może wynieść aż 53 tysiące zł

Mój prąd 4.0

Zdobądź 3000 zł dofinansowania na fotowoltaikę w Twoim domu.

Program czyste powietrze

Skorzystaj z programu związanego z poprawą wydajności energetycznej domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje

Nic bardziej nie potwierdza naszych umiejętności jak nasze realizacje. Działamy na terenie województwa pomorskiego codziennie realizując nowe projekty.

Co mówią o Nas klienci

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. To dzięki niej możemy stać się jeszcze lepsi!

Fotowoltaika Pomorskie

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach..

Szybki Czas Realizacji, Serwis i Opieka.

Zostaw swój kontakt