Skorzystaj ze wsparcia

Finansowanie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

Nie masz ochoty na latanie po bankach, aby dowiedzieć się o wszystkich formalnościach?

Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności. Uzyskaj pomoc w otrzymaniu finansowania.

Masz kilka mozliwości finansowych

Finansowanie inwestycji kredytem bankowym lub leasingiem dla firm

Inwestycja w panele fotowoltaiczne i pompę ciepła zwraca się niezwykle szybko. Jeśli obecnie nie masz środków na zakup i montaż możesz skorzystać z kredytu bankowego lub leasingu dla firm.

Bank, z którym współpracujemy

Posiadamy ofertę kredytową na zakup i montaż pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Dzięki nam możesz skorzystać z kredytu bez prowizji, z oprocentowaniem 3,6% w skali roku (przy kredytach do 60 miesięcy), Możesz wnioskować o kredyt do kwoty 80 tys zł.

Twój bank

Możesz skorzystać o oferty swojego lub dowolnego, innego banku aby wziąć pożyczkę na zakup i montaż paneli solarnych lub pompy ciepła a nasza firma przygotuje projekt i dokona montażu Twojej instalacji. Sam decydujesz jaki bank wybierasz a my możemy pomóc Ci z formalnościami.

Leasing dla firm

Firma może skorzystać z leasingu operacyjnego, finansowego i pożyczki leasingowej. Przy leasingu główną zaletą jest to, że przedsiębiorca od początku płaci niższe rachunki. Oczywiście przez pierwsze kilka lat firma płaci raty leasingu, te jednak w części są pokrywane z oszczędności na rachunkach za prąd.

Zapytaj sprzedawcę o możliwości kredytowe lub leasingowe

Fotowoltaika i pompy ciepła Pomorskie

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.​

Skorzystaj z Dofinansowania

Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.

Zostaw swój kontakt