Województwo Pomorskie

Profesjonalny projekt i montaż Rekuperacji

Świeże powietrze dla Twojego domu i Twojej rodziny. Kompleksowe systemy komfortowej wentylacji pomieszczeń wysokiej jakości, perfekyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata.

Rozwiązania pełne zalet

Świeże powietrze dla Twojego domu

Zapewnienie optymalnych warunków bytowych w domu, wymaga zadbania o właściwy klimat wnętrz, a tym samym o dobre samopoczucie i zdrowie domowników. Jakość powietrza, którym oddychamy, przekłada się bezpośrednio na poziom komfortu życia.

Komfort przez cały rok

Wietrzenie pomieszczeń nie jest najlepszym sposobem na dostarczenie świeżego powietrza, zwłaszcza, że generuje olbrzymie straty energii co naraża nas na dodatkowe koszty, a przy tym nie jest efektywne. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie rekuperatorów, które poza znakomitą sprawnością oraz pełną wydajnością jeśli chodzi o wymianę powietrza, pozwalają również na odzysk do 95% ciepła z powietrza usuwanego z budynku i co za tym idzie na konkretne oszczędności.

Doświadczenie

Ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań w standardzie Premium

Jakość

Ciągle się doszkalamy, chcąc zapewnić naszym partnerom najlepszą jakość usług.

Gwarancja

Zajmujemy się montażem i serwisem produktów dostępnych w naszym portfolio

Szybki czas realizacji

Posiadamy własny dział projektowy, ekipy montażowe i serwisowe na pomorzu.

Certyfikaty

Posiadamy certyfikat firmy Zehnder na wykonywanie rekuperacji.

Serwis i opieka

Dbamy o naszych klientów także po wykonaniu montażu, zapewniamy serwis i opiekę po sprzedaży

Realizacje

Rekuperacje Pomorskie

Inwestycja, w rekuperację poza znakomitą sprawnością oraz pełną wydajnością wymiany powietrza, pozwalają również na odzysk do 95% ciepła z powietrza usuwanego z budynku i co za tym idzie na konkretne oszczędności.

Rekuperacja Gdańsk, rekuperacja Gdynia

Zależy Ci na dobrej wentylacji w domu i świeżym powietrzu? Odpowiedzią na te potrzeby jest rekuperacja. Gdańsk to jedno z wielu miejsc, w których świadczymy swoje usługi. Z pomocy naszej firmy mogą skorzystać mieszkańcy województwa pomorskiego. Oferujemy wysokiej jakości systemy rekuperacji oraz ich sprawny montaż. Tym, co nas wyróżnia, są stosowne certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności. Dbamy o klientów nie tylko na etapie ustalania szczegółów i instalacji, ale też po wykonaniu zadania.

Dlaczego rekuperacja to dobry wybór? Przede wszystkim pozwala ona na ograniczenie kosztów związanych z ogrzewaniem w sezonie zimowym. Ponadto sprawny, odpowiednio dobrany system wpływa dobrze na jakość powietrza w pomieszczeniach. System filtracji przekłada się na mniejszą ilość pyłków, kurzu i innych alergenów. To jedne z głównych zalet, jakie niesie za sobą rekuperacja. Gdynia i inne obszary województwa pomorskiego to miejsca, w których możesz zamówić nasze usługi. Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać!

Instalacja Rekuperacji

Czystsze powietrze i Niższe rachunki

Zainwestuj w rekuperację czyli wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Dzielimy się wiedzą na tematy związane z rekuperacją i wymiennikami ciepła, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania i doradzamy jak uniknąć błędów związanych z rekuperacją.

Umów się na bezpłatny audyt​.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.​

Indywidualna oferta