Dobór i Szybki Montaż Pomp Ciepła

Pompa ciepła pozwoli Ci ogrzać Twój dom w trakcie zimnych miesięcy oraz schłodzić go latem, gdy temperatura na zewnątrz da się we znaki.

Pompy ciepła do domu dostępne od ręki!

Zajmujemy się doborem i montażem pomp ciepła na pomorzu. Pomożemy wybrać ci odpowiednią pompę ciepła dla twojego domu lub firmy. Montujemy pompy ciepła firmy Alpha Innotec, Stiebel Eltron, Viessmann oraz Mitsubishi.

Pompy ciepła dostępne od ręki:

Mamy w swojej ofercie sterowane zdalnie, a tym samym łatwe w obsłudze pompy ciepła. Gdynia i inne miasta biorą udział w programach, dzięki którym możliwe jest otrzymanie atrakcyjnego dofinansowania na instalację omawianego systemu grzewczego.

Pompy ciepła to urządzenia wykorzystywane do ogrzewania. Zapewniają one optymalną temperaturę, a dodatkowo są łatwe w obsłudze. Stanowią ciekawą alternatywę dla znanych wszystkim bardzo dobrze tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy Ciepła Gdańsk

Indywidualna oferta dla Ciebie

Rodzaje pomp ciepła

Istnieje kilka rodzajów pomp ciepła. Wybór rozwiązania jest uzależniony od potrzeb i uwarunkowań technicznych. W naszej ofercie znajdą państwo pełną gamę pomp ciepła.

Pompy ciepła powietrzne

Pompa wykorzystuje powietrze z zewnątrz i wytwarza ciepło użytkowe do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej, może być również stosowana do chłodzenia.

Pompy ciepła gruntowe

Energia pobierana jest z gruntu lub wody przy pomocy wymiennika gruntowego, pod powierzchnią ziemi. Świetnie sprawdzi się w budynkach mieszkalnych.

pompa ciepla

Pompy ciepła do zastosowań profesjonalnych

Dedykowane do zastosowań profesjonalnych, komercyjnych, przemysłowych i rolniczych.

Zalety pompy ciepła

Wykorzystaj odnawialną energię cieplną zawartą w powietrzu, gruncie lub wodzie gruntowej.

Oprócz oczywistych zalet ogrzewania należy wymienić również:

Energia ze słońca zasilająca źródło ciepła

Pompa ciepła z Fotowoltaiką

Dobrze wybrana pompa ciepła w zasilana prądem z instalacji fotowoltaicznej pozwoli Ci na obniżenie rachunków do 0 zł.

Czyste powietrze, Stop smog, Agroenergia, Moje ciepło

Dofinansowanie do pompy ciepła

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdego stać na pokrycie całości kosztów związanych z instalacją pomp ciepła. W związku z tym pomagamy Klientom w uzyskaniu dofinansowania do pompy ciepła.

Agroenergia

Program dla rolników indywidualnych. W ramach tego dofinansowania rolnicy mogą starać się o dotację lub pożyczkę na preferencyjnych warunkach na przedsięwzięcia dot. pomp ciepła.

Energia Plus

Program dla przedsiębiorców. Dofinansowanie na zakup i montaż pompy ciepła. Dotacja do 50% kosztów. Pożyczka do 85% kosztów (0,5 mln – 300 mln zł).

Czyste powietrze

Program dla osób fizycznych. Dofinansowanie obniżające koszt wymiany nieefektywnych źródeł ciepła oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku. Dofinansowanie dotyczy zakupu i montażu powietrznej i gruntowej pompy ciepła. Dotacja może wynieść nawet 32.000 zł.

Moje ciepło

Program dla osób fizycznych (już wkrótce). Dofinansowanie na zakup i montaż pompy ciepła powietrznej lub gruntowej w domach jednorodzinnych Wysokość wsparcia 7.000 zł - pompa ciepła powietrzna, 21.000 zł - gruntowa.

Stop Smog

Program dla osób fizycznych (już wkrótce). Dofinansowanie na zakup i montaż pompy ciepła powietrznej lub gruntowej w domach jednorodzinnych Wysokość wsparcia to maksymalnie 70% kosztów

Zadzwoń do nas

Odwieźć nas

ul. Klonowa 15, 83-031 Różyny

Pompy ciepła Gdańsk, pompy ciepła Gdynia

Pompy ciepła to urządzenia wykorzystywane do ogrzewania. Zapewniają one optymalną temperaturę, a dodatkowo są łatwe w obsłudze. Stanowią ciekawą alternatywę dla znanych wszystkim bardzo dobrze tradycyjnych systemów grzewczych. Nasza firma oferuje różnego typu pompy ciepła w miastach takich jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot i inne (teren województwa pomorskiego). Montujemy gruntowe, powietrzne i profesjonalne pompy ciepła, więc każdy, niezależnie od potrzeb, może skorzystać z naszych usług.

 

W ostatnim czasie coraz więcej właścicieli domów i firm wybiera pompy ciepła. Gdynia to jedno z miast, w którym świadczymy swoje usługi. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do wspomnianej grupy, zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Mamy długoletnie doświadczenie, dlatego montaż urządzeń do ogrzewania zajmuje nam niewiele czasu i zawsze jest wykonany profesjonalnie. Mamy w swojej ofercie sterowane zdalnie, a tym samym łatwe w obsłudze pompy ciepła. Gdynia i inne miasta biorą udział w programach, dzięki którym możliwe jest otrzymanie atrakcyjnego dofinansowania na instalację omawianego systemu grzewczego. To pozwala ograniczyć związane z tym koszty.