Skorzystaj ze wsparcia

Dofinansowania do pomp ciepła

Nie wiesz jaką dotację możesz otrzymać? Nie masz ochoty na latanie po urzędach, by dowiedzieć się o wszystkich formalnościach? Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności. Uzyskaj pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Dotacje OZE

Dofinansowania pomp ciepła

Istnieje wiele programów rządowych wspierających zakup i montaż ekologicznych rozwiązań do jakich należy wymiana pieca na pompę ciepła. Nasza firma pomaga w wypełnieniu wniosków w większości dostępnych dotacji.

Stop smog

Możesz uzyskać dofinansowanie na zakup nowego lub wymianę starego pieca na pompę ciepła. Jest to kolejny program proekologiczny, którego założenia opierają się na finansowym termomodernizacji gospodarstw domowych. 

Program "Czyste powietrze"

Czyste Powietrze to program priorytetowy, którego celem jest poprawa wydajności energetycznej oraz obniżenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wytwarzanych przez domy jednorodzinne.

“Agroenergia”

Program skierowany do rolników dający możliwość zdobycia dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w wysokości wynoszącej nawet do 40% kosztów kwalifikowanych. Celem programu jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych w sektorze rolniczym.

Programy regionalne

W wielu gminach i powiatach z województwa pomorskiego można starać się o dofinansowanie na pompy ciepła i fotowoltaikę. W odróżnieniu od rządowych dotacji, programy regionalne mają szerszy zakres beneficjentów, a co za tym idzie łatwiej uzyskać dofinansowanie.

Zapytaj sprzedawcę o Dofinansowanie

Myślisz, że to nie możliwe? My wiemy że odpowiednie przygotowanie się do inwestycji,
to realne oszczędności z których możesz korzystać po wykonaniu instalacji.

Pompy ciepła Pomorskie

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.​

Skorzystaj z Dofinansowania

Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.

Zostaw swój kontakt