Województwo pomorskie

Fotowoltaika
Twój własny prąd

Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i zacznij produkować swój prąd. Skorzystaj z dofinansowań OZE obniżających koszty inwestycji i zacznij oszczędzać już teraz.

Fotowoltaika montaż Pomorskie, fotowoltaika montaż Gdańsk, fotowoltaika montaż Gdynia

Nasza firma oferuje montaż paneli fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych, firm i gospodarstw rolnych. Zapewniamy wysoką jakość usług. Wszystkie zadania realizowane są przez doświadczonych pracowników, którzy zdobywali potrzebne umiejętności zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.

Fotowoltaika montaż Sopot, fotowoltaika montaż Trójmiasto

Dlaczego to właśnie naszą firmę warto wybrać, chcąc przeprowadzić montaż fotowoltaiki w Gdańsku czy innej miejscowości na terenie województwa pomorskiego? Na naszą korzyść przemawia przede wszystkim długoletnia praktyka. Na rynku działamy już od 2001 roku. Od tego czasu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, które pozwala nam na sprawne działanie i wdrażanie korzystnych rozwiązań dla klientów. Nasza firma otrzymuje pozytywne opinie, bo zakres jej działań to nie tylko fotowoltaika i montaż. Niezależnie od tego, czy nasi klienci są z dużego miasta (np. Gdynia) czy z mniejszych miejscowości, zapewniamy im także pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania oraz oferujemy niezbędne usługi serwisowe.

Gdzie umieścić panele fotowoltaiczne?

W Polsce panele słoneczne najczęściej są montowane na dachach. Taka instalacja, z uwagi na swoją popularność, jest prosta do przeprowadzenia. Montaż fotowoltaiki na dachu to dobry wybór, jeśli panele da się ustawić w odpowiednim kierunku, czyli od strony południowej, i nie ma ryzyka, że coś będzie je zasłaniało. Czasami, z uwagi na zbyt małą powierzchnię dachu albo wspomniane już przeszkody, panele fotowoltaiczne montuje się na gruncie. To dobre wyjście dla osób, które mają sporą działkę. Mogą one zainstalować większe panele, niż byłoby to możliwe w innym przypadku. Wybór miejsca montażu jest ważny i ma istotny wpływ na wydajność całego systemu. Naszym zadaniem jako specjalistów jest określenie, gdzie ma być zainstalowana fotowoltaika. Oferujemy montaż (m.in. Sopot) paneli na dachu, gruncie oraz w innych, mniej popularnych miejscach. Wszystko dostosowane do możliwości danego budynku i potrzeb jego mieszkańców.

Montaż Instalacji Fotowoltaicznej

Montujemy i serwisujemy instalacje PV na terenie całego województwa pomorskiego. Zapewniamy szybką realizację projektów od audytu przez montaż po zgłoszenie do zakładu energetycznego.

  • Wykonujemy instalacje od 2001 r.
  • Zajmujemy się formalnościami.
  • Zapewniamy indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej
  • Posiadamy własne ekipy montażowe.
  • Korzystamy ze sprawdzonych dostawców paneli i innych podzespołów instalacji.
  • Pomagamy w uzyskaniu dotacji.
  • Zapewniamy ciągły dostęp do serwisu.
łukasz kałka montaż fotowoltaiki

Właściciel Firmy Łukasz Kałka czynnie uczestniczy przy realizacji zleceń, wspierając swój zespół w codziennej pracy.

Postaw na firmę z doświadczeniem

Wybór należy zawsze do Ciebie! My pomożemy Ci w doborze rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb. Bez mydlenia oczu mówimy jak jest - dzięki naszym specjalistom poznasz plusy i minusy każdego rozwiązania jakim się interesujesz.

0
Zamontowanych paneli
0
Wyprodukowanych KWh
0 +
Realizacji
0
W lokalizacjacjach

Stop Smog

Fotowoltaika z dofinansowaniem

Nie wiesz jaką dotację możesz otrzymać?  Nasi specjaliści powiedzą Ci jaki program jest dla Ciebie i zajmą się wszystkimi formalnościami.

Dofinansowania regionalne

Istnieje szereg lokalnych programów dzięki którym możesz znacząco obniżyć koszty inwestycji.

Ulga termomodernizacyjna

Skorzystaj z ulgi - kwota odliczenia może wynieść aż 53 tysiące zł

Mój prąd 4.0

Zdobądź 3000 zł dofinansowania na fotowoltaikę w Twoim domu.

Program czyste powietrze

Skorzystaj z programu związanego z poprawą wydajności energetycznej domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje

Nic bardziej nie potwierdza naszych umiejętności jak nasze realizacje. Działamy na terenie województwa pomorskiego codziennie realizując nowe projekty.

Co mówią o Nas klienci

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. To dzięki niej możemy stać się jeszcze lepsi!

Fotowoltaika Pomorskie

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach..

Szybki Czas Realizacji, Serwis i Opieka.

Zostaw swój kontakt