Montaż instalacji fotowoltaicznych w Kartuzach i Kościerzynie

Jeśli poszukujesz firmy zajmującej się montażem instalacji fotowoltaicznej w najlepszych cenach na terenie Kartuz i Kościerzyny dobrze trafiłeś. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą: wykonamy bezpłatny audyt, pomożemy w uzyskaniu dofinansowania / kredytu i zamontujemy instalację. Dowiedz się jak w łatwy sposób stać się właścicielem mikroinstalacji fotowoltaicznej oraz zyskać niezależność energetyczną dla Twojego domu!

Szybki montaż w Kartuzach i Kościerzynie

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego co pozwala nam na szybką realizację powierzonych projektów od audytu do montażu.

  • Wykonujemy instalacje od 2001 r.
  • Posiadamy własne ekipy montażowe.
  • Nasza oferta jest kompleksowa.
  • Używamy najwyższej jakości komponentów.
  • Działamy na terenie całego pomorza.
fotowoltaika-onas

Właściciel Firmy Łukasz Kałka czynnie uczestniczy przy realizacji zleceń, wspierając swój zespół w codziennej pracy.

Zalety fotowoltaiki

Fotowoltaika to nie tylko produkcją czystego prądu z darmowej energii słonecznej dla Twojego domu. 

Szybki czas realizacji

Posiadamy własny dział projektowy, ekipy montażowe i serwisowe na pomorzu. Jako lokalna firma zapewnimy ci szybszy czas realizacji Twojej inwestycji.

Inwestycja na lata

Panele fotowoltaiczne w zależności od firmy mogą mieć aż 25 lat gwarancji co daje Ci gwarancję wieloletniego użytkowania.

Serwis i opieka

Dbamy o naszych klientów z Gdańska i okolic, dlatego po wykonaniu montażu nie zostaniesz sam - zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Dofinansowania

Obecnie możesz skorzystać z jednego z wielu programów rządowych, które dofinansowują montaż instalacji dzięki czemu wydasz mniej.

Niższe rachunki za prąd

Dzięki instalacji produkujesz prąd na własne potrzeby dzięki czemu uniezależniasz się od dostaw pądu z zakładu energetycznego.

Dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznej w Kartuzach i Kościerzynie

Istnieje wiele programów obniżających koszt inwestycji. Nasi specjaliści pomogą w wszelkich formalnościach związanych z finansowaniem. Jeśli nie wiesz jak ubiegać się o dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznej w województwie pomorskim - zgłoś się do Nas!

Możesz uzyskać dofinansowanie na zakup i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych – o zainstalowanej mocy elektrycznej od 2 kW do 10 kW, służących na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych.

Czyste Powietrze to program priorytetowy, którego celem jest poprawa wydajności energetycznej oraz obniżenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wytwarzanych przez domy jednorodzinne. 

Program skierowany do rolników dający możliwość zdobycia dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w wysokości wynoszącej nawet do 40% kosztów kwalifikowanych. Celem programu jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych w sektorze rolniczym.

Ulga ta daje możliwość odliczenia od dochodu wydatków poniesionych na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na bardziej ekologiczne w domach jednorodzinnych. Może to być np. montaż nowej pompy ciepła czy kotła, ale również montaż instalacji fotowoltaicznej.

W wielu gminach i powiatach z województwa pomorskiego można starać się o dofinansowanie na pompy ciepła i fotowoltaikę.

Posiadamy ofertę kredytową na zakup i montaż pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Kredyt bez prowizji, oprocentowanie 3,6% w skali roku (przy kredytach do 60 miesięcy), kwota do 80 tys zł.

Dowiedz się jakie są dotacje w w Kartuzach i Kościerzynie​

Nie wiesz jaką dotację możesz otrzymać?
Nie masz ochoty na latanie po urzędach, by dowiedzieć się o wszystkich formalnościach?
Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku.
Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.
Uzyskaj pomoc W otrzymaniu dofinansowania

Co mówią o Nas klienci

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. To dzięki niej możemy stać się jeszcze lepsi!

Firma Fotowoltaiczna Kartuzy

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.​

Szybki Czas Realizacji, Serwis i Opieka.

Zostaw swój kontakt