Twój wykonawca pompy ciepła na pomorzu

Montaż, projekt i serwis
Pomp ciepła

Jesteśmy oficjalnym instalatorem pomp ciepła marki Alpha Innotec
Nasze instalacje realizujemy na terenie całego województwa pomorskiego. Dobrze dobrana i zamontowana pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla domu ale także dla firmy. Dzięki niej możesz ogrzać lub schłodzić pomieszczenia oraz wodę użytkową. 

Szybki montaż w Malborku Kwidzyniu i Trójmieście

Jako firma z pomorza nasze instalacje w tym województwie możemy wykonać sprawnie i szybko. 

  • Firma istnieje od 2001 r.
  • Jesteśmy autoryzowanym instalatorem marki Alpha Innotec.
  • Posiadamy własne certyfikowane ekipy montażowe.
  • Używamy najwyższej jakości komponentów.
  • Działamy na terenie całego pomorza.
pompa-ciepla-nowa

W naszej ofercie dostępne są pompy ciepła powietrzne i gruntowe. Wykonujemy także instalacje połączone z fotowoltaiką

Pompa ciepła za 30 tys. zł*

* po uwzględnię dofinansowania z programu „Czyste powietrze”

Nasza Firma pomoże Ci w uzyskaniu dotacji z programu Czyste Powietrze
Zespół Elektro Kałka zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z programem.
Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.

Nasze realizacje

Projektujemy instalacje dla budynków w fazie projektu oraz już istniejących
Każda realizacja wymaga od nas odpowiedniego planowania. 

Co mówią o Nas klienci

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. To dzięki niej możemy stać się jeszcze lepsi!

Szybki Czas Realizacji, Serwis i Opieka.

Zostaw swój kontakt

Pompy ciepła Gdańsk, pompy ciepła Gdynia

Pompy ciepła to urządzenia wykorzystywane do ogrzewania. Zapewniają one optymalną temperaturę, a dodatkowo są łatwe w obsłudze. Stanowią ciekawą alternatywę dla znanych wszystkim bardzo dobrze tradycyjnych systemów grzewczych. Nasza firma oferuje różnego typu pompy ciepła w miastach takich jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot i inne (teren województwa pomorskiego). Montujemy gruntowe, powietrzne i profesjonalne pompy ciepła, więc każdy, niezależnie od potrzeb, może skorzystać z naszych usług.

W ostatnim czasie coraz więcej właścicieli domów i firm wybiera pompy ciepła. Gdynia to jedno z miast, w którym świadczymy swoje usługi. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do wspomnianej grupy, zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Mamy długoletnie doświadczenie, dlatego montaż urządzeń do ogrzewania zajmuje nam niewiele czasu i zawsze jest wykonany profesjonalnie. Mamy w swojej ofercie sterowane zdalnie, a tym samym łatwe w obsłudze pompy ciepła. Gdynia i inne miasta biorą udział w programach, dzięki którym możliwe jest otrzymanie atrakcyjnego dofinansowania na instalację omawianego systemu grzewczego. To pozwala ograniczyć związane z tym koszty.

Dofinansowanie do pompy ciepła Gdynia

Środowisko naturalne jest coraz bardziej zanieczyszczone, dlatego też powstają proekologiczne rozwiązania w zakresie dostępu do energii i ogrzewania domów. Jedną z takich nowinek są pompy ciepła, które w wielu miejscach w Polsce, ale i na świecie, zyskują coraz większą popularność. Nie każdego stać jednak na pokrycie kosztów całej instalacji. Rozwiązaniem tego problemu jest dofinansowanie do pompy ciepła. Gdynia i inne rejony naszego kraju już od jakiegoś czasu korzystają z atrakcyjnych programów.

Dofinansowanie do pompy ciepła Gdańsk

Jak zdobyć dotację na pompy ciepła? Należy zgłosić się do jednego z dostępnych w danym regionie programu. Jednym z popularniejszych jest Czyste Powietrze. To priorytetowy program rządowy stawiający sobie za cel zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powstających w wyniku ogrzewania domów jednorodzinnych. Kwota dofinansowania do pompy ciepła uzależniona jest od zarobków wnioskodawcy. W razie pytań i wątpliwości co do dostępnych programów i wymogów z nimi związanych służymy pomocą.