Twój wykonawca pompy ciepła na pomorzu

Montaż, projekt i serwis
Pomp ciepła

Jesteśmy oficjalnym instalatorem pomp ciepła marki Alpha Innotec
Nasze instalacje realizujemy na terenie całego województwa pomorskiego. Dobrze dobrana i zamontowana pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla domu ale także dla firmy. Dzięki niej możesz ogrzać lub schłodzić pomieszczenia oraz wodę użytkową. 

Pompy ciepła Gdańsk, pompy ciepła Gdynia

Pompy ciepła to urządzenia wykorzystywane do ogrzewania. Zapewniają one optymalną temperaturę, a dodatkowo są łatwe w obsłudze. Stanowią ciekawą alternatywę dla znanych wszystkim bardzo dobrze tradycyjnych systemów grzewczych. Nasza firma oferuje różnego typu pompy ciepła w miastach takich jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot i inne (teren województwa pomorskiego). Montujemy gruntowe, powietrzne i profesjonalne pompy ciepła, więc każdy, niezależnie od potrzeb, może skorzystać z naszych usług.

W ostatnim czasie coraz więcej właścicieli domów i firm wybiera pompy ciepła. Gdynia to jedno z miast, w którym świadczymy swoje usługi. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do wspomnianej grupy, zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Mamy długoletnie doświadczenie, dlatego montaż urządzeń do ogrzewania zajmuje nam niewiele czasu i zawsze jest wykonany profesjonalnie. Mamy w swojej ofercie sterowane zdalnie, a tym samym łatwe w obsłudze pompy ciepła. Gdynia i inne miasta biorą udział w programach, dzięki którym możliwe jest otrzymanie atrakcyjnego dofinansowania na instalację omawianego systemu grzewczego. To pozwala ograniczyć związane z tym koszty.

Dofinansowanie do pompy ciepła Gdynia

Środowisko naturalne jest coraz bardziej zanieczyszczone, dlatego też powstają proekologiczne rozwiązania w zakresie dostępu do energii i ogrzewania domów. Jedną z takich nowinek są pompy ciepła, które w wielu miejscach w Polsce, ale i na świecie, zyskują coraz większą popularność. Nie każdego stać jednak na pokrycie kosztów całej instalacji. Rozwiązaniem tego problemu jest dofinansowanie do pompy ciepła. Gdynia i inne rejony naszego kraju już od jakiegoś czasu korzystają z atrakcyjnych programów.

Dofinansowanie do pompy ciepła Gdańsk

Jak zdobyć dotację na pompy ciepła? Należy zgłosić się do jednego z dostępnych w danym regionie programu. Jednym z popularniejszych jest Czyste Powietrze. To priorytetowy program rządowy stawiający sobie za cel zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powstających w wyniku ogrzewania domów jednorodzinnych. Kwota dofinansowania do pompy ciepła uzależniona jest od zarobków wnioskodawcy. W razie pytań i wątpliwości co do dostępnych programów i wymogów z nimi związanych służymy pomocą.

Szybki montaż w Malborku Kwidzyniu i Trójmieście

Jako firma z pomorza nasze instalacje w tym województwie możemy wykonać sprawnie i szybko. 

  • Firma istnieje od 2001 r.
  • Jesteśmy autoryzowanym instalatorem marki Alpha Innotec.
  • Posiadamy własne certyfikowane ekipy montażowe.
  • Używamy najwyższej jakości komponentów.
  • Działamy na terenie całego pomorza.
pompa-ciepla-nowa

W naszej ofercie dostępne są pompy ciepła powietrzne i gruntowe. Wykonujemy także instalacje połączone z fotowoltaiką

Pompa ciepła za 30 tys. zł*

* po uwzględnię dofinansowania z programu „Czyste powietrze”

Nasza Firma pomoże Ci w uzyskaniu dotacji z programu Czyste Powietrze
Zespół Elektro Kałka zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z programem.
Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.

Nasze realizacje

Projektujemy instalacje dla budynków w fazie projektu oraz już istniejących
Każda realizacja wymaga od nas odpowiedniego planowania. 

Co mówią o Nas klienci

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. To dzięki niej możemy stać się jeszcze lepsi!

Szybki Czas Realizacji, Serwis i Opieka.

Zostaw swój kontakt