Montaż instalacji fotowoltaicznych Kwidzyń

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na montaż instalacji fotowoltaicznej w konkurencyjnych cenach w Kwidzyniu.
Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje: wykonanie audytu, pomoc w otrzymaniu dofinansowania / kredytu oraz montaż instalacji.
Korzystając z naszych usług w łatwy sposób staniesz się właścicielem mikroinstalacji fotowoltaicznej i zyskując niezależność energetyczną!

Usługi fotowoltaiki Pomorskie, usługa fotowoltaiki Gdańsk

Jesteśmy firmą działającą w branży już od wielu lat i gwarantujemy profesjonalne usługi fotowoltaiki. Gdańsk, inne duże miasta czy małe miejscowości — dla nas nie ma to znaczenia, projektujemy, montujemy i serwisujemy instalacje PV na terenie całego województwa pomorskiego. Warto podkreślić, że swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również firm. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą fotowoltaiki, zajmujemy się wszystkimi formalnościami i pomagamy w pozyskiwaniu dotacji na montaż paneli.

Usługi fotowoltaiki Trójmiasto, usługi fotowoltaika Gdynia – dla firm

Instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach domowych są już bardzo popularne. Do korzystania z nich zachęcamy również firmy, ponieważ dzięki temu możliwe jest obniżenie rachunków za prąd i zyskanie niezależności energetycznej. Istotne znaczenie ma również kwestia zadbania o środowisko naturalne, ponadto instalacja PV pozwala na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa. Szybki czas realizacji i dbałość o detale to cechy, jakimi można opisać nasze usługi fotowoltaiki. Gdynia czy Gdańsk to tylko przykładowe miasta, gdzie mieszkają klienci, którzy nam zaufali. Nasze ekipy dojeżdżają do każdego zakątka województwa pomorskiego. Warto pamiętać, że ceny prądu dla przedsiębiorstw nie są regulowane, dlatego rosną stosunkowo szybko. Instalacja fotowoltaiczna daje możliwość zabezpieczenia się przed wzrostami kosztów zużycia energii elektrycznej. Inwestycja w OZE to bardzo dobre rozwiązanie dla firm. Wszystkich przedsiębiorców zachęcamy do tego, aby sprawdzić oferowane przez naszą firmę usługi fotowoltaiki. Sopot i całe województwo pomorskie to obszar, w którym działamy.

Szybki montaż w Kwidzyniu

Działamy w województwie pomorskim co pozwala nam na szybką realizację powierzonych projektów w Kwidzyniu począwszy od audytu, skończywszy na montażu.

  • Posiadamy własne ekipy montażowe.
  • Wykonujemy instalacje od 2001 r.
  • Nasza oferta jest kompleksowa.
  • Używamy najwyższej jakości komponentów.
  • Działamy na terenie całego pomorza.
fotowoltaika-onas

Właściciel Firmy Łukasz Kałka czynnie uczestniczy przy realizacji zleceń, wspierając swój zespół w codziennej pracy.

Zalety fotowoltaiki

Fotowoltaika to nie tylko produkcją czystego prądu z darmowej energii słonecznej dla Twojego domu. 

Szybki czas realizacji

Posiadamy własny dział projektowy, ekipy montażowe i serwisowe na pomorzu. Jako lokalna firma zapewnimy ci szybszy czas realizacji Twojej inwestycji.

Inwestycja na lata

Panele fotowoltaiczne w zależności od firmy mogą mieć aż 25 lat gwarancji co daje Ci gwarancję wieloletniego użytkowania.

Serwis i opieka

Dbamy o naszych klientów z Gdańska i okolic, dlatego po wykonaniu montażu nie zostaniesz sam - zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Dofinansowania

Obecnie możesz skorzystać z jednego z wielu programów rządowych, które dofinansowują montaż instalacji dzięki czemu wydasz mniej.

Niższe rachunki za prąd

Dzięki instalacji produkujesz prąd na własne potrzeby dzięki czemu uniezależniasz się od dostaw pądu z zakładu energetycznego.

Dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznej w Kwidzyniu

Istnieje wiele programów obniżających koszt inwestycji. Nasi specjaliści pomogą w wszelkich formalnościach związanych z finansowaniem. Jeśli nie wiesz jak ubiegać się o dofinansowanie na montaż instalacji fotowoltaicznej w województwie pomorskim - zgłoś się do Nas!

Możesz uzyskać dofinansowanie na zakup i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych – o zainstalowanej mocy elektrycznej od 2 kW do 10 kW, służących na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych.

Czyste Powietrze to program priorytetowy, którego celem jest poprawa wydajności energetycznej oraz obniżenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wytwarzanych przez domy jednorodzinne. 

Program skierowany do rolników dający możliwość zdobycia dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w wysokości wynoszącej nawet do 40% kosztów kwalifikowanych. Celem programu jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych w sektorze rolniczym.

Ulga ta daje możliwość odliczenia od dochodu wydatków poniesionych na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na bardziej ekologiczne w domach jednorodzinnych. Może to być np. montaż nowej pompy ciepła czy kotła, ale również montaż instalacji fotowoltaicznej.

W wielu gminach i powiatach z województwa pomorskiego można starać się o dofinansowanie na pompy ciepła i fotowoltaikę.

Posiadamy ofertę kredytową na zakup i montaż pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Kredyt bez prowizji, oprocentowanie 3,6% w skali roku (przy kredytach do 60 miesięcy), kwota do 80 tys zł.

Dowiedz się jakie są dotacje w Kwidzyniu

Nie wiesz jaką dotację możesz otrzymać?
Nie masz ochoty na latanie po urzędach, by dowiedzieć się o wszystkich formalnościach?
Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku.
Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.
Uzyskaj pomoc W otrzymaniu dofinansowania

Co mówią o Nas klienci

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. To dzięki niej możemy stać się jeszcze lepsi!

Firma Fotowoltaiczna Kwidzyń

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.​

Szybki Czas Realizacji, Serwis i Opieka.

Zostaw swój kontakt