Skorzystaj ze wsparcia

Dofinansowania do fotowoltaiki

Nie wiesz jaką dotację możesz otrzymać? Nie masz ochoty na latanie po urzędach, by dowiedzieć się o wszystkich formalnościach? Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności. Uzyskaj pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Dotacje OZE

Dofinansowania instalacji fotowoltaicznych

Istnieje wiele programów rządowych wspierających zakup i montaż ekologicznych rozwiązań do jakich należy inwestycja w panele solarne czy wymiana pieca na pompe ciepła. Nasza firma pomaga w wypełnieniu wniosków w większości dostepnych dotacji.

Program "Mój prąd" 4.0

Możesz uzyskać dofinansowanie na zakup i montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych – o zainstalowanej mocy elektrycznej od 2 kW do 10 kW, służących na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych.

Program "Czyste powietrze"

Czyste Powietrze to program priorytetowy, którego celem jest poprawa wydajności energetycznej oraz obniżenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wytwarzanych przez domy jednorodzinne.

“Agroenergia”

Program skierowany do rolników dający możliwość zdobycia dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w wysokości wynoszącej nawet do 40% kosztów kwalifikowanych. Celem programu jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych w sektorze rolniczym.

Programy regionalne

W wielu gminach i powiatach z województwa pomorskiego można starać się o dofinansowanie na pompy ciepła i fotowoltaikę. W odróżnieniu od rządowych dotacji, programy regionalne mają szerszy zakres beneficjentów, a co za tym idzie łatwiej uzyskać dofinansowanie.

Zapytaj sprzedawcę o Dofinansowanie

Myślisz, że to nie możliwe? My wiemy że odpowiednie przygotowanie się do inwestycji,
to realne oszczędności z których możesz korzystać po wykonaniu instalacji.

Fotowoltaika Pomorskie

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.​

Skorzystaj z Dofinansowania

Zespół Elektro Kałka pomoże Ci na każdym kroku. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie formalności.

Zostaw swój kontakt