Województwo pomorskie

Fotowoltaika
Twój własny prąd

Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną i zacznij produkować swój prąd. Skorzystaj z dofinansowań OZE obniżających koszty inwestycji i zacznij oszczędzać już teraz.

Fotowoltaika serwis Pomorskie, fotowoltaika serwis Gdańsk, fotowoltaika serwis Gdynia

Nasza firma zapewnia fachowy projekt i montaż instalacji PV, ale na tym zakres oferowanych usług się nie kończy. Regularne przeglądy i usuwanie powstających podczas eksploatacji usterek to dodatkowe czynności, jakich wymaga każda fotowoltaika. Gwarantujemy serwis (Gdańsk i inne miejscowości) wszystkim klientom. Nasze doświadczone ekipy każdego dnia dbają o to, aby instalacje fotowoltaiczne działały bez zarzutu i pracowały w pełni wydajnie.

Dlaczego serwis fotowoltaiki jest ważny?

Instalacje PV co do zasady są bezawaryjne i nie wymagają podejmowania żadnych działań ze strony właścicieli. Jednak co pewien czas konieczne jest sprawdzenie, w jakim stanie jest fotowoltaika. Serwis (obejmujący województwo pomorskie), który zapewnia nasza firma, polega na różnych czynnościach, zależnie od sytuacji. Niekiedy zadaniem fachowców jest tylko skontrolowanie wszystkich elementów fotowoltaicznego zestawu i połączeń. Jednak czasami konieczne okazuje się zrealizowanie dodatkowych prac jak np. wymiana uszkodzonych części lub wykonanie obowiązkowych pomiarów kontrolnych. Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika serwis Sopot, Trójmiasto i wiele innych miejscowości

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób mieszkających na terenie województwa pomorskiego. Dla nas nie ma znaczenia, gdzie dokładnie znajduje się fotowoltaika, serwis może objąć Sopot, pozostałe rejony Trójmiasta lub mniejsze miejscowości. Zapewniamy wsparcie klientom niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Warto się z nami skontaktować, gdy działanie lub stan instalacji PV wzbudza wątpliwości. Sygnałem świadczącym o konieczności wykonania prac serwisowych może być nagły spadek wydajności fotowoltaiki (również częściowy), widoczne uszkodzenie paneli lub inne nieprawidłowości czy też wzrost rachunków za prąd. Pomożemy rozwiązać wszystkie problemy związane z instalacją fotowoltaiczną i usuniemy usterki. Nasz zespół tworzą fachowcy z doświadczeniem, wiedzą i odpowiednimi kompetencjami.

Montaż Instalacji Fotowoltaicznej

Montujemy i serwisujemy instalacje PV na terenie całego województwa pomorskiego. Zapewniamy szybką realizację projektów od audytu przez montaż po zgłoszenie do zakładu energetycznego.

łukasz kałka montaż fotowoltaiki

Właściciel Firmy Łukasz Kałka czynnie uczestniczy przy realizacji zleceń, wspierając swój zespół w codziennej pracy.

Postaw na firmę z doświadczeniem

Wybór należy zawsze do Ciebie! My pomożemy Ci w doborze rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb. Bez mydlenia oczu mówimy jak jest - dzięki naszym specjalistom poznasz plusy i minusy każdego rozwiązania jakim się interesujesz.

0
Zamontowanych paneli
0
Wyprodukowanych KWh
0 +
Realizacji
0
W lokalizacjacjach

Stop Smog

Fotowoltaika z dofinansowaniem

Nie wiesz jaką dotację możesz otrzymać?  Nasi specjaliści powiedzą Ci jaki program jest dla Ciebie i zajmą się wszystkimi formalnościami.

Dofinansowania regionalne

Istnieje szereg lokalnych programów dzięki którym możesz znacząco obniżyć koszty inwestycji.

Ulga termomodernizacyjna

Skorzystaj z ulgi - kwota odliczenia może wynieść aż 53 tysiące zł

Mój prąd 4.0

Zdobądź 3000 zł dofinansowania na fotowoltaikę w Twoim domu.

Program czyste powietrze

Skorzystaj z programu związanego z poprawą wydajności energetycznej domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje

Nic bardziej nie potwierdza naszych umiejętności jak nasze realizacje. Działamy na terenie województwa pomorskiego codziennie realizując nowe projekty.

Co mówią o Nas klienci

Opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne. To dzięki niej możemy stać się jeszcze lepsi!

Fotowoltaika Pomorskie

Umów się na bezpłatny audyt

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach..

Szybki Czas Realizacji, Serwis i Opieka.

Zostaw swój kontakt